Witam na mojej stronie

 

This slideshow requires JavaScript.

Dlaczego powstała ta strona? Aby móc się dzielić z innymi doświadczeniami z podróży. Aby zachęcić innych do podróżowania. Aby móc korzystać z doświadczeń innych podróżników…. Często mieszkamy w fantastycznym miejscu które warto odwiedzić, zobaczyć, a równocześnie nieznanym. Może dlatego warto napisać o nim parę słów. Zachęcić innych do odwiedzenia? Często nie wiemy, że jadąc godzinę czy dwie dojedziemy do miejsca, którego nigdy nie odwiedziliśmy dotychczas, gdyż nie wiedzieliśmy, że ono istnieje! Wiem, że wielu z Was czyta moje opisy podróży. Wielu z Was przysyła mi wiadomości i zostawia komentarze. Jestem wdzięczny za wszystkie, bo to one mobilizują mnie jeszcze bardziej. W mojej głowie pojawia się coraz więcej pomysłów, coraz więcej tekstów o miejscach, w których już byłem i o miejscach, które chcę jeszcze odwiedzić. Prowadzenie tej strony dla Was to dla mnie wielka frajda i ogromna satysfakcja.

Zachęcam do odwiedzania mojej strony w miarę często, bo będzie NA PEWNO uaktualniana.

Masz uwagi techniczne, może jakiś pomysł co warto dołożyć do tej strony? Napisz na adres: uwagi@tambylem.com

 

This entry was posted in Ameryka Północna, Ameryka Południowa, Ameryka Środkowa i Karaiby, Australia i Oceania, Azja, Europa, Linie Lotnicze. Bookmark the permalink.

2 Responses to Witam na mojej stronie

  1. survive says:

    Love the entry you furnished.. So pleased to have located this submit.. Adoring the weblog.. regards of course, investigation is having to pay off.

  2. merit says:

    So happy to get identified this article.. Isn’t it fantastic when you acquire an excellent post? Isn’t it good once you acquire a good article? Is not it good any time you uncover a very good publish?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *